Ця моторошна історія сталася у місті Львів ще 01 серпня 2021 року.

 До 7-ми річної дівчинки у під′їзді багатоповерхівки, коли вона поверталася додому від подруги поверхом нижче, почав чіплятися уже майже літній чоловік напідпитку (колишній працівник місцевого ЖЕКу, який живе у сусідньому будинку). Схопив дівчинку і почав розпускати руки до певних місць.

Дитині дивом вдалося вирватися і втекти.

В той же день, мама дівчинки, дізнавшись, що сталося – викликала поліцію. Прибувша поліція (то були працівники патрульної поліції) – не прийняли навіть заяву.

А вже на днях мама дівчинки поцікавившись у місцевому райвідділі поліції, що і як з приводу її звернення, з подивом дізналася що ні хто, ні чого не знає і чути не чув. Взагалі почали заперечувати факт надходження подібного повідомлення на номер 102.

Лише після втручання юристів «Юридичної консультації при ГО «Громадський Рух «Самостійна Україна» дуже швидко все ж поліція підтвердила факт надходження звернення на 102 мами зазначеної дівчинки із повідомленням про спробу її розбещення відомим майже літнім чоловіком.

Але кримінальну справу поліція заводити не поспішає, але і не припиняє «перевірку» та час від часу проводить досить дивні допити дівчинки.

За наявної інформації із певного «джерела» - ніби патрульні поліцейські, які прибули на виклик 01 серпня дуже швидко знайшли «розбещувача» і струсили з нього 5000 дол. США за те, що «закриють очі» на його витівку. І тепер вчиняються відчайдушні спроби все «замнути», але заважають нині дії юристів і скарги, які уже долетіли по належним інстанціям в Києві.

Тим часом із дівчинкою, на моє прохання, уже поспілкувався професійний психолог, який підтвердив правдивість слів дитини. На жаль все було так, як вона розповідає…

Працівники поліції «покривають» розбещувача? Не дозволимо!

ДАЛІ БУДЕ…