30 серпня Парламент підтримав законопроект Кабміну 7669 про бюджетні зміни, які скасовують норму, що гроші дорожнього фонду можуть йти тільки на військові потреби та виплату боргів.

Таким чином, законопроект відкриває можливість знову будувати дороги. Саме тому комітет з питань бюджету ВР уже ухвалив рішення, яким рекомендує включити його до порядку денного сесії, визначити невідкладним та скоротити строки внесення альтернативних проєктів.

Разом з тим, з огляду на значний дефіцит коштів для фінансування дорожніх робіт, Верховна Рада схвалила законопроект 7668-д щодо повернення акцизів на паливо.

Зі слів міністра інфраструктури Олександра Кубракова, для фінансування дорожніх робіт практично зовсім відсутні кошти, що не дає можливості забезпечити утримання мережі автомобільних доріг загального користування державного значення в належному технічному стані, а також проведення аварійно-відновних робіт на ділянках доріг та штучних спорудах, що зазнали руйнувань та пошкоджень внаслідок збройної агресії російської федерації.

 

Я все розумію... Але вважаю, що поновлення програми Президента України «Велике Будівництво» - не на часі. Війна іде!

Для прикладу: на часі подумати про зимовий одяг та забезпечення для наших ЗС України. З тим існує велика проблема, наскільки мені відомо від колег по волонтерському цеху та безпосередньо від військовослужбовців.