Це був самий не простий для мене рік. Не буду пафосно писати «найскладніший», адже складнощів я ніколи не боявся, а до того, що війна буде, я морально був готовий.

Цей рік для мене став роком насиченим на неймовірну кількість випробувань та викликів.

Чи було складно? Звісно було. Але точно – я впорався.

Головні підсумки 2022 року буде підведено у спеціальному звіті по зробленому очолюваною мною командою ГО «Громадський Рух «Самостійна Україна», адже саме там велася в 2022 році найнасиченіша робота і є результати, які цілком можна назвати успішними.

Я дякую 2022 року, що лишив мою родину цілою та неушкодженою. За вільне від рашизму місто Ізюм, яке є моєю Малою Батьківщиною, за всі ті виклики та випробування, які зробили мене тільки сильнішим.

Саме після 24 лютого 2022 року мені стало відомо, скільки в моєму оточенні було насправді гнилих, продажніх та дволиких людей, від яких я, на щастя. тепер вільний. Саме після 24 лютого 2022 року доля мене звела з великою кількістю досі мені незнайомих і, як виявилося, таких чудових людей.

І як би там не було, але я вітаю всіх з прийдешнім Новим 2023 роком! Щиро всім бажаю, щоб у наступному році з нами сталося те саме диво, про яке ми всі так мріємо. Хоч у кожного воно своє, але воно обов'язково найнеобхідніше і найважливіше. Бажаю, щоб усі ми були живі та здорові, щоб займалися тим, що приносить нам задоволення. Бажаю досягати нових вершин та самореалізуватися. А ще побажати хочу побільше радісних моментів, які перейдуть у приємні спогади, зустрічей із відданими друзями та улюбленими домочадцями. А найголовнішим моїм побажанням є, щоб 2023 рік приніс всім нам довгоочікувану Перемогу та Мир.

Особливі щирі слова подяки нашим мужнім лицарам в лавах Збройних Сил України, завдяки яким 2023 рік Україна зустрічає Україною, а не «малоросиею». Побажання у мене єдине: поверніться всі живими!

З вірою в краще, впевнено і сміливо крокую в Новий 2023 рік! Все буде добре!