Військовий. В перших рядах пішов боронити Україну від рашистських загарбників. Отримав серйозне поранення. Було тривале і не зовсім ефективне лікування.

 У військовому шпиталі м. Полтава у нього виявили менінгіому, але зробили вигляд, що не помітили.

 Відчуваючи щось лихе, солдат робить повторне обстеження, але уже не у військовому шпиталі. Чітко виявляють пухлину, а незабаром і явну підробку, здійснену військовими лікарями в Полтаві. Профільний лікар ВЛК чудово бачив, що у шпиталі його колеги "намутили", але, не моргнувши оком, підтримав їхній висновок. Побачивши результати додаткового обстеження - терміново переписує свій висновок із "придатного" на "непридатного із виключенням із військового обліку" по онкологічній статті.

 Але ця "людожерська" система не звикла безкоштовно списувати навіть серйозно хворих солдатів. І ми в цьому мали змогу переконатися.

 Знайшлося у Львові «світило медицини», яке заявило, що його колеги та підлеглі – ПОМИЛИЛИСЯ. Здоровий солдат. І до служби придатний. Про що раптом і написав у відповідному висновку, зробивши просто фантастичний «науковий прорив» у онкології, виключивши менінгіому із переліку онкологічних захворювань.

 Голова болить? Так то нерви, які порадив лікувати в дуже дивний спосіб, яким прямо натякав на необхідність заплатити за те, щоб менінгіома знову стала «онкологічною хворобою».

 Виродка в білому халаті «писали». Від того «монологу», де в кожному слові чути прямий натяк «запропонуй мені гроші» - сильно нудить і рука так і тягнеться до пістолета…

 Ще з самого початку було зрозуміло, що робиться і чому. Солдат все чудово розумів, але грав роль нерозуміючого, стримуючи свій гнів та бажання розмазати гниду в білому халаті по по стіні. «Випробування нервів» тривало три години там, де зазвичай тримають мінімум - 5, а максимум – 20 хвилин. Той «спокій» дорого обійшовся солдату…

 На фото - прямий результат того, що серйозно поранений та хворий герой-фронтовик відчув себе не потрібним державі, яку так палко і мужньо пішов боронити від рашистської чуми. Нині військовослужбовця шпиталізовано. І менінгіома ніде не поділася.

 Реальна історія, реальна людина. Тут мала бути зовсім інша стаття та фото. Але на все свій час…

 Додам, що цією справою займаюся я особисто, і зроблю все, щоб всі виродки, які собі дозволили таке огидне ставлення до людини-героя, якому потрібна допомога та серйозне лікування, відповіли сповна за свої дії!

 Далі буде…