Сьогодні мав зустріч та спілкування із військовослужбовцем, рідний брат якого «зник безвісти».

Брати пішли на фронт добровольцями. Уже рік, як на війні. 02 лютого 2023 року один із братів зник безвісти під час виконання бойового завдання на території Донецької області.

Розмова була тривала і морально досить важка. Жахлива трагедія для родини зниклого безвісті нашого захисника. Весь її зміст складно описати нині словами.

Але окремо не можу не зупинитися на одному із епізодів нашої розмови, а саме щодо дружини зниклого безвісти, а вірніше – колишньої дружини.  Не клятви в РАЦСі, ні вінчання в Церкві, ні двоє спільних дітей не спинили цю «мадамочку» від походів «на ліво», поки її чоловік боронив Україну від рашистів на фронті. А потім і зовсім подала на розлучення  і встигла навіть новим чоловіком обзавестися, який звісно ж не на фронті.

Коли надійшла страшна звістка, що людина зникла безвісти, ця «мадамочка» перше, що зробила – оформила миттєво всі належні документи, щоб почати отримувати відповідні виплати, які дозволяють їй та її «новому» чоловіку вести не зовсім обтяжене турботами життя.

Справді це дуже трагічна життєва історія. Я чудово розумію все, що нині коїться в душах рідні зниклого безвісти захисника, а особливо у душах його рідного брата, матері та сестри.

Окремо відзначу, що не вперше чую про дружину, яка кинула військовослужбовця і обзавелас новим чоловіком. Але про існування з новоспеченим чоловіком за рахунок зниклого безвісти колишнього чоловіка, за рахунок грошей, які б мали в першу чергу іти на утримання дітей, а не дорослі гулянки – таке чую вперше. Добряче був шокований.

Але на цьому потрясіння не завершилися в цей день.

За кілька годин після цієї досить сумної та трагічної зустрічі до мене прийшла на прийом дівчина з питанням розірвання шлюбу. Будучи під сильним враженням та шоком від зустрічі минулої, я візьми та і запитай у цієї дівчини про справжню причину розірвання шлюбу. Як виявилося, до мене прибула ще одна «мадамочка», яка «ВТОМИЛАСЯ ЧЕКАТИ, ПОКИ ВІН НАВОЮЄТЬСЯ»…

За минули рік до мене втретє прийшли з питанням розлучення саме по причині того, що «втомилася чекати чоловіка з фронту, бо час і життя на місці не стоять».

Втретє я відмовився оформляти папери до суду про розлучення подібній особі. Правда сьогоднішній «мадамочкі» я пояснив що, до чого, і як - куди крутіше чим двом попереднім. Вигнав. Просто взяв і вигнав з кабінету, застосувавши відомий набір слів.

Дістало все це. Дістали такі «прошмандовки», у яких у відомомому місці чесотка така, що від походу «на ліво» не зупиняють, ні чоловік на фронті, ні спільні діти, ні клятви в РАЦСі, ні обітниці в Церкві.

Блядства ніколи не розумів і надалі розуміти не маю бажання. Це підло, безчесно, не по-людські та не по-християнські. Вважаю за необхідне про те заявити публічно і голосно. Урвався терпець!