Військовослужбовець 5-го окремого батальйону 125-ої бригади ТРО ЗСУ Микола Орлов.

Про цю неймовірну людину, яка нині вимушена боротися одночасно з онкологією, деякими горе-лікарями до яких додалися ще і деякі недолугі офіцери зазначеного батальйону - я уже писав неодноразово.

Начальник військово-медичного клінічного центру Західного регіону, полковник медичної служби Володимир Книгицький, ретельно вивчивши історію хвороби пана Миколи, направив листа начальнику Західного-територіального управління військової служби правопорядку полковнику Андрію Федорову з рекомендацією про негайне направлення Миколи Орлова на обстеження до Національного військово-медичного клінічного центра «Головний військовий клінічний госпіталь» м. Київ.

Начальник Західного-територіального управління військової служби правопорядку полковнику Андрію Федорову направляє листа Миколі Орлову, де чітко розписує алгоритм дій, щоб останній відправився на рекомендоване термінове медичне обстеження.

Навіть не підозрюючи нічого лихого, Микола Орлов подає на ім"я командира відповідний рапорт (діючи в рамках алгоритму розписаного начальником Західного-територіального управління військової служби правопорядку полковником Андрієм Федоровим).

І командир 5-го окремого батальйону 125-ої бригади ТРО ЗСУ не лишає без належної уваги рапорт свого підлеглого.

У відповідь на зазначений рапорт, через два дні після його направлення, до відома Миколи Орлова доводять наказ зазначеного вище майора: вибути 17.07.2023 року в район виконання бойових завдань (Донецька область)...

Не можливо описати словами, який то був шок і жах.

Довелося вживати досі безпрецедентних заходів реагування, щоб фактично "відбити" Миколу Орлова від необхідності виконання фактично злочинного наказу (копія якого, до речі, є в мене).

Успіх є. Наразі свавілля призупинено. Микола Орлов вирушить на життєво необхідне обстеження до Національного військово-медичного клінічного центра «Головний військовий клінічний госпіталь» м. Київ. Справедливість таки взяла верх.

Принагідно, і уже так само вимушено публічно звертаюся також до начальника штабу 5-го окремого батальйону 125-ої бригади ТРО ЗСУ:

Щодо ваших погроз - вже давно нікому не страшно. Щодо ваших "ярликів" - не треба всіх судити по собі. Я не заробляю гроші на людському горі, а особливо на горі людини, яка мені за цей весь час стала справжнім старшим братом.

Окремо закликаю вас самостійно припинити "досліди" над своїми підлеглими. Ви не Йозеф Менгеле, а 5-го окремий батальйон 125-ої бригади не Аушвіц. На відміну від Менгеле, вам таки доведеться нести відповідальність.