Сторінку у соцмережі Facebook веду з 2010 року.

З початком повномасштабного вторгнення росії в Україну почалися проблеми із сторінкою. Адміністрація зазначеної соцмережі почала систематично видаляти дописи про злочини російських терористів в Україні та блокувати сторінку.

Щоб заробити нині в Facebook «блокування» достатньо написати «русня», «рашист», «москаль», що і сталося вкотре в районі 15:00 14 жовтня 2023 року. Адміністратором соцмережі було «знесено» чергову публікацію, яку було охрещено, як «мова ворожнечі» і вкотре заблоковано сторінку. Писали, що блокування триватиме до 16 листопада 2023 року.

Однак, уже 22 жовтня 2023 року мою сторінку було ще і «вимкнено». Запропоновано мені подати «апеляцію», що я і зробив. Нині здійснюється «перевірка» моїх дописів та коментарів.

З таким «явищем» у Facebook я зустрівся вперше.

Facebook – є соцмережею, яка створена в США американським програмістом і підприємцем Марком Цукербергом. США прийнято вважати «Вільним Світом», «Колискою Демократії», «Країною де все по Закону», тощо.

Як тоді розуміти такі безпрецедентні дії по знищенню мого акаунта в соцмережі, яка сповідує демократичні цінності? Політика подвійних стандартів? Чи пан Цукерберг і справді позарився на рублі?

Створив так звану «РЕЗЕРВНУ СТОРІНКУ». Не знаю, як вона довго протримається. Побачимо.

Дуже сильне розчарування не лише в соцмережі, а й в «демократії» та «вільному світі»…