З цієї нагоди бажаю місту та ізюмчанам 340-ву річницю зустріти з новою місцевою владою, яка реально турбуватиметься про місто та всіх вас, а не про безмірне збагачення своїх бездонних кишень.

            Також бажаю, щоб в рідному місті не лише «замилювалися» людям очі безкінечними «ремонтами» та «реконструкціями» (за допомогою яких добряче «розпилюються» бюджетні гривні), які уже максимум через півроку потрібно заново переробляти, а перш за все створювалися нові робочі місця та можливості, щоб у вас, земляки, була гідна оплата вашої роботи і ви могли жити в Ізюмі, поряд із своїми сім′ями, бачити, як ростуть ваші діти та онуки, а не поневірятися деінде по заробіткам.

            Так сталося, що цьогоріч відбудуться чергові місцеві вибори. Тому особливо бажаю всім ізюмчанам мудрості. Є історичний шанс не наступити на ті граблі, на які наступили на виборах минулих.

            Відомо, що після найтемнішої ночі (в якій місто перебувало останні 5 років), обов′язково наступає чудовий світанок. А буде він, чи ні, залежить від кожного ізюмчанина, який 25 жовтня знайде в собі бажання дійти до виборчої дільниці.

            Тільки без «бариг» на керівних посадах у міста Ізюм є шанс рухатися вперед, до світлого майбутнього, яке обов′язково настане.

            Вітаю всіх земляків з Днем міста та бажаю мирного неба, спокою, злагоди та добробуту. Зі святом, рідний Ізюме!